Shin Megami Tensei V na fabularnym zwiastunie. Atlus prezentuje oczekiwanego jRPG-a

Gry
852V
Shin Megami Tensei V na fabularnym zwiastunie. Atlus prezentuje oczekiwanego jRPG-a
Iza Łęcka | 12.08.2021, 13:37

Shin Megami Tensei V jest następną obiecującą produkcją zmierzającą w tym roku wyłącznie na Nintendo Switcha. Atlus promuje przygodę i zaprezentował fabularny zwiastun przybliżający wydarzenia i szykujący graczy na walkę o Tokio.

W połowie listopada odbędzie się premiera Shin Megami Tensei V, która dla wielu graczy stanowić będzie najważniejszy tegoroczny debiut. Atlus ponownie przedstawi klimatyczną historię, która zaprowadzi graczy do mrocznego Tokio, którego mieszkańcy mierzą się z apokalipsą. Najnowszy zwiastun prezentuje intrygujące fragmenty.

Jak przedstawiają się podstawowe założenia fabularne Shin Megami Tensei V? Atlus na początku miesiąca zdradził kilka szczegółów. Główny bohater po zawaleniu się tunelu, podąża inną drogą do domu, w trakcie traci przytomność i budzi się w zrujnowanej części miasta, na pustkowiu Da'at. Przed śmiercią z rąk demonów uratuje go tajemnicza istota, która połączy się z nim, by stworzyć Nahobino. Podczas podróży główny chłopak spotyka swoich przyjaciół z klasy oraz nowego kolegę, Tao Isonokamiego, który jest członkiem oddziału Bethel, organizacji mającej na celu walkę z demonami.

Przedstawione poniżej wydarzenia powinny zainteresować wielu posiadaczy Nintendo Switchów. Atlus nieraz już udowodnił, że potrafi zapewnić mocną historię z dopracowanym gameplayem, a tym razem nie powinno być inaczej.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/08/shin-megami-tensei-v-bethel-trailer

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper