Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2021 08:58
Lionel Messi PS5
1075V

FIFA 21 podbiła ranking pobierania na PSN. Sony przedstawiło listy

EA Sports systematycznie dzieli się nowymi informacjami dotyczącymi FIFA 22, natomiast gracze niezwykle chętnie poświęcają swój wolny czas na zmagania w FIFA 21. Produkcja Elektroników zdołała podbić ranking pobrań na PlayStation Store. Tytuł nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Sony nie przedstawia rankingów sprzedaży z PSN-a, ale regularnie udostępnia zestawienia skupiające się na ściąganych pozycjach, w pewien sposób ukazując trendy zainteresowania konkretnymi produkcjami. To bardzo dobry prognostyk dla nowych gier oraz starszych tytułów.

Od czasu debiutu FIFA 21 minął już niemal rok, EA Sports intensywnie promuje nową odsłonę (poznajcie nowości w karierze i FIFA Ultimate Team), tymczasem to ostatnia część serii Elektroników podbiła lipcowe rankingi (PlayStation 5) z Europy oraz Stanów Zjednoczonych/Kanady. Gra uplasowała się także na pierwszym miejscu na Starym Kontynencie wśród pobrań na PS4.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu Cyberpunk 2077 okazał się najchętniej ściąganą pozycją z PS4, jednak przygody z Night City nie znajdziemy na żadnej najnowszej liście. Tylko Wiedźmin 3: Dziki Gon zajął 12 miejsce w europejskim podsumowaniu (PS4).

PlayStation Store (lipiec) - PS5

PlayStation Store (lipiec) - PS4

PlayStation Store (lipiec)

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/08/11/playstation-store-july-2021s-top-downloads/

Tagi: PlayStation Store PS4 ps5 PSN Sony