Axiom Verge 2 właśnie zadebiutowało! Loop Hero i Eastward na Nintendo Indie World - poznajcie ogłoszenia

News
820V
Axiom Verge 2 właśnie zadebiutowało! Loop Hero i Eastward na Nintendo Indie World - poznajcie ogłoszenia
Wojciech Gruszczyk | 11.08.2021, 18:27

Nintendo właśnie zakończyło Nintendo Indie World, podczas którego mogliśmy zobaczyć szereg gier zmierzających na hybrydowy sprzęt japońskiej korporacji. Jak oceniacie wydarzenie? W tym miejscu znajdziecie najważniejsze ogłoszenia z prezentacji Japończyków.

Nintendo Indie World nie zawiodło? Jak wiadomo jest to bardzo specyficzny pokaz, który trwa zaledwie 20 minut i podczas wydarzenia otrzymujemy tonę informacji dotyczących gier zmierzających na Nintendo Switcha. Dzisiejsze wydarzenie rozpoczęło się od Bomb Rush Cyberfunk.

Gra nazwana „duchowym spadkobiercą Jet Set Radio” zmierza na Nintendo Switcha i Japończycy zagwarantowali sobie czasową wyłączność – tytuł na początku będzie dostępny tylko na sprzęcie Nintendo. Następnie zobaczyliśmy „ręcznie malowaną platformówkę” TOEM: A Photo Adventure, która jesienią zadebiutuje na konsoli Big N.

Potwierdziły się również plotki i Loop Hero zmierza na Nintendo Switcha! Gra w okresie premiery podbiła Steam i pod koniec roku zadebiutuje na kolejnej platformie. FAR Changing Tides (kontynuacja przygodówki z 2018 roku) zmierza na szereg konsol i PC – premiera na Switchu odbędzie się na początku 2022 roku.

Necrobarista (przygodówka z elementami visual novel) w wersji „Final Pour” już dzisiaj trafi na konsolę Nintendo. Jest to „reżyserskie wydanie” gry, która w zeszłym roku trafiła na urządzenia mobilne i PC.

Jeszcze dzisiaj na Nintendo Switchu zagramy w Garden Story – Nintendo potwierdziło czasową, konsolową wyłączność, ale nie wiemy, kiedy pozycja będzie mogła zadebiutować. Dzisiaj na sprzęcie Big N sprawdzimy także w Boyfriend Dungeon oraz w... Axiom Verge 2! Na taką bombę czekaliśmy? Gra od dzisiaj jest dostępna na Nintendo Switchu, PlayStation 4 i PC. Edycja na PS5 zadebiutuje później.

Nintendo pokazało również Shovel Knight: Pocket Dungeon – produkcja będzie dostępna na Nintendo Switchu pod koniec roku. Jest to połączenie dungeon crawlera z pozycją logiczną.

Islanders to strategia ekonomiczna z podgatunku city builder – gra w 2019 roku zadebiutowała na PC, a właśnie zapowiedziano „Console Edition”. Premiera odbędzie się dzisiaj i Nintendo potwierdziło czasową wyłączność.

Metal Slug Tactics oficjalnie zmierza już nie tylko na PC. Gracze mogą oczekiwać wydania na Nintendo Switcha – w pozycję zagramy w 2022 roku. To nie koniec niespodzianek, ponieważ już 8 października na Nintendo Switchu zadebiutuje Tetris Effect. Na pokazie nie zabrakło nawet Eastward – premiera odbędzie się 16 września.

Producent potwierdził także, że już wkrótce na konsoli zagramy w:

  • Astroneer
  • Hundred Days - Winemaking Simulator
  • Slime Rancher
  • LumbearJack
  • Curious Expedition 2 (jeszcze dzisiaj)
  • Gang Beasts
Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych