Fallout otrzyma remake? Bethesda chce otworzyć studio, które zajmie się odświeżaniem gier

Plotka
1603V
Fallout otrzyma remake? Bethesda chce otworzyć studio, które zajmie się odświeżaniem gier
Mateusz Wróbel | 07.08.2021, 21:30

Istnieje cień szansy, że Bethesda ma zamiar otworzyć studio Artifact, które zajęłoby się tworzeniem remake'ów oraz remasterów kultowych gier tegoż zespołu.

Bardzo interesujące wieści wypłynęły do sieci pod koniec wczorajszego dnia. Jeden z YouTuberów przyznał się za pomocą swojego konta na Twitterze, że niedawno usłyszał o nowym zespole Bethesdy.

Ekipa miałaby zająć się odświeżaniem starszych gier i wydawaniu na nowe sprzęty Xboksa, jak i komputery osobiste. Portfolio firmy jest ogromne, a patrząc na ogromne zainteresowanie chociażby ujawnionym niedawno remake'em Dead Space (remake), odrestaurowany Fallout, New Vegas, Morrowind czy Skyrim na pewno znalazłby wielu odbiorców. Studio miałoby nosić nazwę Artifact i zajęłoby się nie tylko pełnoprawnymi remake'ami, ale także remasterami.

Jeśli powyższe informacje mają w sobie choć ziarenko prawdy, wielu fanów Bethesdy powinno się ucieszyć. Amerykańska firma może mieć zamiar odświeżyć wiele kultowych pozycji i zaproponować je każdemu, kto opłaca Game Passa

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/bethesda-are-reportedly-opening-a-studio-for-remakes-and-remasters-arNPs7L2PYvb

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper