Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2021 20:59
Serial The Last of Us - Anna Torv
1127V

Serial The Last of Us z kolejną gwiazdą. Anna Torv dołączyła do obsady

HBO potwierdziło kolejną gwiazdę, która odegra bardzo istotną rolę w serialu „The Last of Us”. W produkcji zobaczymy Annę Torv – aktorka w ostatnim czasie pracowała na planie głośnego serialu Netlixa „Mindhunter”.

W ostatnich dniach systematycznie otrzymujemy nowe informacje o serialu „The Last of Us”. HBO powinno małymi krokami kończyć kompletowanie obsady, ponieważ w zeszłym tygodniu potwierdzono angaż trzech aktorów (Jeffrey Pierce, Murray Bartlett i Con O'Neill), a dzisiaj możemy ujawnić, że w produkcji zobaczymy Annę Torv.

Aktorka w ostatnim czasie pracowała na planie „Mindhuntera”, ale wcześniej wystąpiła w między innymi „Fringe: Na granicy światów”, „Pacyfik”, „Secret City”, „Stephanie” czy też w „Powrocie”.

Anna Torv pojawi się na ekranie „The Last of Us” w roli Tess, która jak wiadomo odegrała ważną, choć drugoplanową rolę, w pierwszej odsłonie serii Naughty Dog.

Wcześniej potwierdzono, że w serialu pojawią się także Gabriel Luna, Pedro Pascal, Bella Ramsey i Nico Parker, więc jak widać HBO nie oszczędza i systematycznie prezentuje głośne nazwiska, które zostały zaangażowane w projekt.

Warto przypomnieć, że prace na planie „The Last of Us” już trwają i ostatnio otrzymaliśmy kilka materiałów prezentujących miasto.

Serial The Last of Us z kolejną gwiazdą. Anna Torv

Źródło: https://www.thewrap.com/the-last-of-us-anna-torv-hbo-series-adaptation/

Tagi: Anna Torv HBO Serial The Last of Us The Last of Us TLOU