Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2021 20:21
Star Wars Redemption
1274V

Star Wars Redemption zachwyca. Gra fanów otrzymała demo i trailer

Disney jeszcze nie zablokował Star Wars Redemption, więc przynajmniej aktualnie możemy podziwiać produkcje fanów, która nie bez powodu zbiera masę pochwał. Poznajcie szczegóły pozycji i zobaczcie efektowny zwiastun.

Star Wars Redemption to fanowska produkcja przygotowana przez grupę graczy ukrywających się pod nazwą „Square Phoenix”. Autorzy podczas projektowania gry wykorzystują Unreal Engine 4 i całość wygląda naprawdę dobrze.

Musimy pamiętać, że nie jest to projekt wspierany przez miliony Electronic Arts, jednak nawet w takiej sytuacji zwiastun wygląda bardzo dobrze. Autorzy chcą przedstawić historię wojowniczki Jedi, a wydarzenia mają zostać umiejscowione w czasie Wojny Klonów.

Na dobry początek autorzy zadbali o krótkie demo Star Wars Redemption, które ma pokazać koncepcję, ale deweloperzy podkreślają – chcąc cieszyć się tytułem musimy posiadać przynajmniej GeForce GTX 1070.

Pierwotnie wycinek gry miał oferować pojedynki z przeciwnikami, ale twórcy nie ukrywają, że potrzebują jeszcze czasu, by móc zadbać o ten element. Mimo wszystko prace nad Star Wars Redemption trwają – choć w tym wypadku nigdy nie wiadomo, kiedy Disney zainteresuje się produkcją.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun oraz gameplay ze wspomnianego dema.

Źródło: https://www.gamesradar.com/star-wars-redemption-is-a-stunning-fan-made-game-with-a-demo-out-now/

Tagi: Gwiezdne Wojny Star Wars Star Wars Redemption