Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2021 05:01
GTA Trilogy
6392V

GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City faktycznie powrócą? GTA Trilogy może oferować grafikę lepszą od GTA 5

Take-Two i Rockstar już w najbliższych miesiącach mogą zaskoczyć graczy ogłoszeniem. Powróciły plotki dotyczące GTA Trilogy, które ma zadebiutować na najnowszych urządzeniach i zestaw GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City może zaoferować grafikę lepszą niż GTA 5.

Już na początku roku pojawiła się plotka dotycząca GTA Trilogy Remastered, a następne informacje od Take-Two tylko pobudziły doniesień dotyczące powrotu GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City. Produkcje wciąż nie zostały zapowiedziane, ale gracze ponownie wspominają o możliwym odświeżeniu trzech produkcji z serii Grand Theft Auto.

Na GTA Forum pojawił się insider, który stwierdził, że faktycznie trzy gry z uniwersum są odświeżane, ale za produkcje nie odpowiada bezpośrednio Rockstar – twórcy mają tylko pomagać przy jednym z projektów.

Jego zdaniem GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City nie będą zwykłymi remasterami. Gracze mają oczekiwać remake'ów, które można porównać do pierwszej Mafii – gry mają wyglądać lepiej od GTA 5, ale „nie do końca tak dobrze jak Red Dead Redemption 2”.

Gdy sympatycy serii zaczęli naciskać i podważać słowa informatora, ten wspomniał tylko, że aktualnie można traktować jego słowa jako spekulacje, ale sugerując jednocześnie nadciągające zapowiedzi.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ Take-Two szykuje się do ujawnienia trzech produkcji, które są nowymi wersjami „wcześniej wydanych tytułów”. Gry mają zadebiutować do 31 marca 2022 roku, czyli już wkrótce powinny zostać ujawnione.

GTA Trilogy Take-Two

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/oxrrpv/some_new_rumours_regarding_gta_trilogy_remakes

Tagi: GTA 3 GTA San Andreas GTA Trilogy gta trilogy remastered GTA Vice City