Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2021 13:36
Kate Netflix
1068V

Kate na dynamicznym zwiastunie. Film akcji od twórcy Johna Wicka

Jedna z wrześniowych nowości Netflixa została właśnie przedstawiona na pierwszym zwiastunie. „Kate” opowie o bezlitosnej zabójczyni, która stanie przed decydującym starciem, w którym ceną jest jej życie. 

Netflix posiada niezwykle rozbudowaną bibliotekę filmów i seriali, która z miesiąca na miesiąc zyskuje nowe pozycje - jedną z prężnie rozwijanych kategorii są również filmy akcji. Wśród nich warto przypomnieć chociażby o „Tyler Rake: Ocalenie”, „Armii umarłych” czy „The Old Guard”, które nie spotykają się z entuzjazmem wśród recenzentów, jednak cieszą się sporą popularnością wśród widzów.

„Kate” to nowy film akcji, który zadebiutuje na platformie już we wrześniu. Obraz opowie o bezwzględnej zabójczyni, która po jednej akcji zostaje otruta - lista potencjalnych wrogów, jacy dążą do zemsty na kobiecie jest niezwykle długa, a Kate nie ma pojęcia, kto stoi za spiskiem. Jedno jest jednak pewne: pozostało zbyt mało czasu na pozbycie się wszystkich przeciwników, a nieoczekiwaną pomocą może okazać się córka jednej z dawnych ofiar.

W rolach głównych wystąpią Mary Elizabeth Winstead, Woody Harrelson , Michiel Huisman oraz Miku Patricia Martineau. Scenariusz do produkcji napisał Umair Aleem, na stołku reżyserskim zasiadł Cedric Nicolas-Troyan, natomiast jednym z producentów jest David Leitch, który maczał palce w takich filmach jak „Atomic Blonde”, „Deadpool 2” czy seria „John Wick”. Już pierwsze ujęcia ze zwiastuna zapowiadają całkiem krwawe i emocjonujące widowisko.

Przypomnijmy, że polski oddział Netflixa dzisiaj zmienił ceny poszczególnych pakietów - szczegóły możecie sprawdzić TUTAJ.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kate Netflix Trailer zwiastun