Iza Łęcka Iza Łęcka 07.08.2021 05:01
Netlfix nowe ceny
8118V

Netflix zmienia ceny w Polsce! Droższy pakiet Premium

Netflix Polska długo nie komentował sprawy nowych cen za usługę w Polsce, ale właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie. Klienci pakietu Premium muszą przygotować się na większy wydatek, ale użytkownicy podstawowej oferty zapłacą mniej. Poznajcie szczegóły.

W ostatnich miesiącach mogliśmy natrafić na doniesienia dotyczące wyższych cen za korzystanie z serwisu Netflix w różnych krajach. Zaniepokojenie polskich klientów nieco osłabiał oddział Netflix Polska, który twierdził, że w obecnym czasie nie będziemy świadkami podwyżek. Sytuacja szybko uległa zmianie, bowiem właśnie poznaliśmy nowe kwoty.

Obecnie Netflix nie określił, dlaczego zdecydowano się na modyfikację cen w naszym kraju, jednak w ogólnych zasadach użytkowania zawarte są informacje, że wszelkie modyfikacje mogą być związane z „lokalnymi warunkami rynkowymi”. Jednocześnie streamingowy gigant podkreśla, że dąży do poprawy jakości usług oraz systematycznie dodaje nowe tytuły – nie jest żadną niespodzianką, że biblioteka Netflixa staje jest wzbogacana o coraz nowsze produkcje oryginalne.

Zmiany obowiązują dla nowych użytkowników już od 5 sierpnia, natomiast stali klienci doświadczą modyfikacji w trakcie nowego okresu rozliczeniowego – wtedy z konta zostanie pobrana zmieniona kwota.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi recenzjami filmów i seriali dostępnych na Netflixie – „Shiny_Flakes: Nastoletni baron narkotykowy”„Ostatni najemnik” oraz „Transformers Wojna o Cybertron trylogia: Królestwo”.

Netflix – stare ceny

  • Pakiet podstawowy: 34 zł
  • Pakiet standard: 43 zł
  • Pakiet Premium: 52 zł

Netflix – nowe ceny

  • Pakiet podstawowy: 29 zł
  • Pakiet standard: 43 zł
  • Pakiet Premium: 60 zł

Netflix nowe ceny

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-ile-kosztuje-pakiet-nowe-ceny-w-polsce

Tagi: Netflix Netflix ceny Netflix plany Netflix podwyżka