Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2021 20:11
Star Wars Galactic Starcruiser
1162V

Star Wars Galactic Starcruiser może kosztować nawet 23 tysiące zł. Disney przedstawił ceny atrakcji

Disney chce wykorzystać markę Star Wars i zaprasza fanów na wizytę w specjalnym parku. Star Wars Galactic Starcruiser będzie jednak atrakcją dla najbogatszych fanów uniwersum, ponieważ krótka wycieczka może kosztować blisko 23 tysięcy zł.

Star Wars Galactic Starcruiser to atrakcja dla fanów serii Star Wars, która pozwoli zainteresowanym „znaleźć się w samym sercu Gwiezdnych wojen”. Jest to w zasadzie specjalna wycieczka, dzięki której goście poczują się niczym bohaterowie z uniwersum – dzisiaj w końcu ujawniono ceny projektu.

Propozycja w wersji all inclusive zapewni klientom atrakcje na trzy dni (dwie noce) i będzie kosztować od 749 do 1209 dolarów za noc – wszystko w zależności od tego ilu gości znajdzie się w kabinie. W najdroższej sytuacji (opcja dla czterech osób) należy przygotować 5999 dolarów (blisko 23 tysiące zł).

Star Wars Galactic Starcruiser

Star Wars Galactic Starcruiser jest „w pełni wciągającym doświadczeniem”, więc uczestnicy zabawy lądując na statku będą przez wyznaczony czas odgrywać swoje role – tak jak w przypadku normalnej wycieczki uczestnicy otrzymają szczegółowy plan wydarzenia i całego „doświadczenia”.

Organizatorzy zapewnią nawet specjalne „fabularne momenty”, więc podczas Star Wars Galactic Starcruiser wszyscy klienci poznają historię. Zainteresowani mogą nawet liczyć na trening korzystania z miecza świetlnego.

Źródło: https://comicbook.com/starwars/news/disney-galactic-starcruiser-star-wars-prices-details/

Tagi: Gwiezdne Wojny star wars Star Wars Galactic Starcruiser