Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2021 20:50
Age of Empires IV beta
579V

Age of Empires 4 wypróbujemy przed premierą. Twórcy zapraszają na betę

Jeszcze w tym tygodniu wystartują testy Age of Empires 4, które pozwolą wypróbować jedną z najważniejszych strategii czasu rzeczywistego ostatnich lat. Deweloperzy potwierdzili szczegóły i zapraszają do zabawy wiernych fanów IP.

Już wkrótce Microsoft zapewni graczom Psychonauts 2, Forza Horizon 5 czy też Halo Infinite, ale nie możemy zapomnieć, że Relic Entertainment kończy prace nad niezwykle wyczekiwanym Age of Empires IV. Strategia amerykańskiej korporacji będzie dostępna 28 października, ale nie musimy czekać tak długo, by zagrać w ten tytuł.

Od 5 do 16 sierpnia będzie trwać zamknięta beta Age of Empires 4, podczas której gracze otrzymają dostęp do fragmentu gry. Zainteresowani sprawdzą podstawową misję, wypróbują samouczek, ale zmierzą się także w sieciowych pojedynkach oraz rywalizacji przeciwko SI – w takich starciach maksymalnie w produkcji pojawi się ośmiu graczy.

Autorzy zapewnią kilka lokacji, które będziemy mogli dostosować do własnych preferencji oraz wypróbujemy cztery z ośmiu cywilizacji. Twórcy zapewnią także opcję obserwowania walk innych sympatyków tej marki.

Relic Entertainment potwierdza, że chce wykorzystać informacje zwrotne, by dopracować pozycję, ale również deweloperzy otrzymają istotne szczegóły, które pozwolą im w odpowiedni sposób rozwijać Age of Empires 4.

Na stronie studia pojawiły się szczegóły dotyczące dołączenia do testów – weźcie pod uwagę, że zapisy kończą się dzisiaj w nocy.

Źródło: https://www.ageofempires.com/news/aoeiv-closed-beta/

Tagi: Age of Empires IV Microsoft Studios Relic Entertainment