Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2021 14:16
PS Plus
4074V

Gry z PS Plus na sierpień już dostępne. Gracze mogą pobrać 3 produkcje na PS5 i PS4

Sony zaktualizowało ofertę PS Plus, więc gracze mogą już zapoznać się z nowymi grami przygotowanymi dla posiadaczy PlayStation 5 i PlayStation 4. Zainteresowani pobiorą trzy gry – w tym Hunter’s Arena: Legends.

Tak jak wczoraj zapowiadaliśmy, dzisiaj wylądowała nowa oferta PlayStation Plus na serwerach Sony, więc gracze mogą pobrać trzy gry na PlayStation 5 i PlayStation 4. Standardowo część tytułów działa na PS5 dzięki wstecznej kompatybilności.

Zdecydowanie najdroższym tytułem z tego zestawienia jest Tennis World Tour 2, ponieważ produkcja jest wyceniona na 209 zł. Strzelanka EA od premiery była dostępna w mniejszej cenie i aktualnie propozycję kupicie za 124 zł. Sieciowy Hunter's Arena: Legends jest najnowszą i najtańszą pozycją z zestawienia, ponieważ od debiutu propozycję kupimy za 84 zł.

Lista jest na pewno ciekawa i zainteresuje graczy, którzy mają ochotę na trochę szaleństwa w trybach multiplayer. Każdej grze warto dać na pewno szansę – pozycje traktujące o tenisie nadal nie są wyjątkowo popularne, ale pewnie znajdą się chętni, którzy sprawdzą pozycję w ramach PS Plus.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: PlayStation 5 PlayStation Plus PS Plus ps5 Sony