Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2021 14:06
Tamagotchi
1185V

Tamagotchi wraca do Polski. Fani kupią zestaw z R2-D2 – znamy cenę i datę premiery

Pamiętacie jeszcze o Tamagotchi? Już wkrótce w Polsce pojawią się nowe modele zabawki, która była szczególnie popularna w drugiej połowie lat 90. XX wieku. Fani będą mogli sięgnąć po klasyczny model lub nawet zainteresują się wydaniem związanym z uniwersum Star Wars. Poznajcie szczegóły.

Bandai Namco zapowiedziało wielki powrót Tamagotchi. Użytkownicy będą mogli sięgnąć po nowe wersje klasycznych zabawek, dzięki którym zainteresowani ponownie zajmą się rozwijaniem postaci. Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ producent nawiązał współpracę z Disneyem i zadbał o specjalne wydanie urządzenia z R2-D2.

Robot z Gwiezdnych wojen będzie mógł opanować 19 różnych umiejętności – takie jak pilotowanie statków kosmicznych lub wykonywanie napraw. Trzeba jednak pamiętać, że postać podobnie jak zwierzaki w standardowym modelu, potrzebuje naładowania, więc podczas zabawy musimy dbać o jego statystyki. R2-D2 może się także zabrudzić, więc w trakcie zabawy zainteresowani będą zmuszeni do umycia maszyny.

Tamagotchi nie potrzebuje Wi-Fi, korzysta z dwóch baterii LR44, a zdaniem Bandai Namco – będzie to idealna propozycja na prezent dla młodego fana serii Star Wars.

Co jednak ciekawe, Tamagotchi pojawi się w Polsce. Jak dowiedział się Pan Nindyk – klienci muszą przygotować 99,99 zł na klasyczny model (premiera 30 listopada), a 149,99 zł na wydanie z R2-D2 (debiut 12 listopada). Zamówienia przedpremierowe mają ruszyć do końca tygodnia.

Mieliście kiedyś Tamagotchi?

Tamagotchi Star Wars 1

Tamagotchi Star Wars 2

Źródło: https://venturebeat.com/2021/08/02/beep-beep-bandai-namco-is-launching-a-star-wars-r2-d2-tamagotchi/
Twitter: PanNindyk

Tagi: Bandai Namco star wars Tamagotchi