GTA 5, Tiny Tina's Wonderlands i „ekscytująca nowa marka” - Take-Two zdradza plany na najbliższe miesiące

Gry
1429V
GTA 5, Tiny Tina's Wonderlands i „ekscytująca nowa marka” - Take-Two zdradza plany na najbliższe miesiące
Iza Łęcka | 03.08.2021, 07:00

Take-Two zamierza w najbliższych miesiącach udostępnić na rynku kilka produkcji, wśród których znajduje się zupełnie nowe IP. Wydawca serii Grand Theft Auto przedstawił plany i wkrótce ujawni nową markę.

Take-Two potwierdziło wyniki wcześniej wydanych gier, ale jednocześnie zapowiedziało nadciągające produkcje. Wydawca szykuje się do kilku głośnych debiutów, wśród których można wyróżnić pudełkowe wydanie Hadesa – pozycja zostanie wrzucona na rynek za pośrednictwem Private Division.

Nie będzie żadną niespodzianką stwierdzenie, że dla przedsiębiorstwa najważniejszą tegoroczną premierą jest Grand Theft Auto 5 Expanded & Enhanced – tytuł zadebiutuje w listopadzie, a w tym samym czasie na rynku pojawi się samodzielne GTA Online.

Tiny Tina's Wonderlands zostanie udostępnione w okresie od stycznia do marca 2022 roku, lecz to nie koniec niespodzianek od Take-Two. Wydawca potwierdził, że podczas gamescomu pokaże „nową ekscytującą markę”, która zadebiutuje na rynku w pierwszym kwartale 2022 roku, czyli w tym samym czasie, co spin-off serii Borderlands. Produkcją zajmuje się 2K Games.

Niemieckie targi ponownie odbędą się w wersji cyfrowej i zostaną zapoczątkowane przez Gamescom: Opening Night Live (25 sierpnia), w trakcie którego powinniśmy poznać nowe IP. Przez dwa następne dni będziemy świadkami kolejnych prezentacji.

Take-Two potwierdziło także opóźnienie dwóch premier z serii „immersive core” na późniejszy okres bieżącego roku fiskalnego. Wcześniej wydawca informował o bardzo ambitnych planach –  od 1 kwietnia 2021 roku do 31 marca 2022 roku planowano udostępnić na rynku 21 gier. Na liście miały pojawić się cztery produkcje „immersive core” – dwa „sprawdzone” IP oraz dwie zupełnie nowe propozycje.

GTA 5, Tiny Tina's Wonderlands i „ekscytująca nowa marka” - Take-Two zdradza plany na najbliższe miesiące

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/2k-says-it-will-announce-an-exciting-new-franchise-this-month/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper