Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2021 14:00
PS Plus
6784V

PlayStation Polska zachęca do gier z PS Plus. Produkcje za 1021 zł i nadciągająca zmiana oferty

Jeszcze tylko przez kilkanaście godzin możecie pobierać ofertę PS Plus z poprzedniego miesiąca, więc PlayStation Polska zachęca graczy do pobierania produkcji. Już wkrótce do katalogu trafią nowe tytuły przygotowane dla posiadaczy PS5 i PS4.

W zeszłym tygodniu Sony potwierdziło przeciek z własnej strony i zapowiedziało ofertę PS Plus na sierpień. Nie wszyscy gracze są zadowoleni, ale warto podkreślić, że macie jeszcze tylko kilkanaście godzin, by pobrać produkcje z lipcowej oferty.

W zeszłym miesiącu biblioteka została rozbudowana o Call of Duty Black Ops 4, A Plague Tale: Innocence oraz WWE 2K Battlegrounds. Z tego zestawienia na pewno warto sprawdzić dwie pierwsze pozycje.

Jak wiadomo jutro gracze zapoznają się z między innymi Hunter's Arena: Legends – gra powinna szczególnie zainteresować graczy, którzy mają ochotę na sieciowe walki. Wersja na PC w swoim czasie została dobrze przyjęta przez szeroką publikę.

PlayStation Polska podkreśla, że wszystkie gry z lipcowej oraz sierpniowej oferty zostały wyceniony na 1021 zł – jest to cena na podstawie PlayStation Store z 20 lipca 2021 roku.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: PlayStation PlayStation Plus PS Plus PS4 PS5 Sony