Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2021 12:30
Shadow Warrior 3 kiedy
649V

Shadow Warrior 3 z datą premiery w sierpniu. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku

Jeśli czekacie na jakiekolwiek informacje o nowej grze utalentowanej ekipy z Flying Wild Hog, to na pewno ucieszy Was fakt, że już w najbliższych tygodniach trochę się ich pojawi. 

Shadow Warrior 3 to jeden z tych tytułów, o których nie jest głośno globalnie, a zdecydowanie być powinno. Wiele wskazuje bowiem na to, że dostaniemy naprawdę kapitalny projekt z mocnym humorem oraz masą akcji. Poprzednie dzieła twórców z Flying Wild Hog pozwalają im ufać, a zaprezentowane dotychczas materiały (jak na przykład ten z broniami) pokazuje, że natężenie wrażeń będzie naprawdę spore. 

Od jakiegoś czasu nie dostawaliśmy jednak żadnych informacji na temat daty premiery. I sprawiło to, że wielu fanów zaczęło obawiać się czarnego scenariusza, który w dzisiejszych czasach coraz częściej sprawdza się w branży gier - mowa oczywiście o opóźnieniach. Wygląda jednak na to, że tu obejdzie się bez większych przełożeń. Jak bowiem poinformowali twórcy, debiut wciąż planowany jest na ten rok. 

Tytuł ukaże się oczywiście na urządzeniach Xboksa, PlayStation a także na PC. Co więcej, jeszcze w sierpniu mamy poznać dzień, w którym będziemy mogli wejść do zwariowanego, orientalnego świata i rozpocząć swoje porachunki z całym tabunami wrogów. Osobiście czekam bardzo mocno i wiem, że nie jestem w tym osamotniony. Gdy tylko poznamy dokładną datę premiery, na pewno będziecie mogli o tym u nas przeczytać. 

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog Shadow Warrior 3