Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2021 18:10
Epic Games gry za darmo
819V

A Plague Tale: Innocence już wkrótce za darmo. Dzisiaj pobieramy między innymi Mothergunship

Epic Games szaleje i zaprasza graczy na pobranie kolejnych produkcji. Już dzisiaj otrzymamy dostęp do między innymi Mothergunship, ale już wkrótce kolejni zainteresowani zapoznają się ze świetnym A Plague Tale: Innocence. Poznajcie szczegóły.

Jak w każdy czwartek gracze mogą zapoznać się z nowymi produkcjami oferowanymi przez Epic Games – firma na najbliższe siedem dni przygotowała dwie produkcje, a następnie pobierzemy kolejne dwie gry. Sytuacja jest tym razem ciekawa, ponieważ w przyszłym tygodniu (od 5 sierpnia) gracze otrzymają dostęp do A Plague Tale: Innocence oraz Speed Brawl. Szczególnie warto zainteresować się tą pierwszą propozycją, która w swoim czasie zebrała wiele pochwał, a w przyszłym roku zadebiutuje kontynuacja.

Nie możemy także narzekać na aktualną promocję, ponieważ Epic Games chce zachęcać graczy do swojego sklepu za pomocą Mothergunship (premiera w 2019 roku, średnia ocen na poziomie 72%) oraz Train Sim World 2 (debiut w 2020 roku, brak wielu ocen).

Jak widać Epic Games stale rozbudowuje nasze cyfrowe biblioteki i zainteresowani mogą systematycznie zapoznawać się z nowymi grami za darmo. Nie zawsze możemy mówić o jakości na poziomie AAA, jednak od czasu do czasu w nasze ręce może wpaść kawał ciekawej pozycji.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: Epic Games epic games strore promocja za darmo