Serial Cleaners wygląda rewelacyjnie. Polskie studio pokazuje sprzątanie trupów w salonie arcade

Gry
1061V
Serial Cleaners wygląda rewelacyjnie. Polskie studio pokazuje sprzątanie trupów w salonie arcade
Bartosz Dawidowski | 02.08.2021, 08:12

Studio Draw Distance (wcześniej znane jako iFun4all) intensywnie pracuje nad Serial Cleansers. Polski zespół pochwalił się efektami swoich działań.

Serial Cleaners dorobiło się nowego trailera, w którym ekipa Draw Distance potwierdza, że ich produkcja wyląduje na rynku jeszcze w 2021 roku.  

Dalsza część tekstu pod wideo

Tym razem prezentowany gameplay rozgrywa się w salonie arcade, gdzie oczywiście musimy szybko "uprzątnąć" ciała ludzi zabitych w krwawej jatce. Deweloperzy prezentują jak działa "zmysł profesjonalisty", który gracz może włączać w dowolnie wybranym momencie. W tym trybie wyraźniejsi są przeciwnicy, podkreślane są nasze cele itd.

Produkcja stanowi kontynuację świetnego Serial Cleaner. Premiera nowej produkcji odbędzie się jeszcze w 2021 roku. Niestety ekipa Draw Distance nie jest jeszcze gotowa, by podać dokładny termin premiery. Wiemy natomiast, że gra będzie dostępna od razu na Steam, Epic Games Store oraz na GOG. Wiadomo, że gra trafi również na konsole w późniejszym terminie. Pierwsza odsłona serii pojawiła się na PS4 i XOne. 

https://youtu.be/yy657_k240E

Źródło: https://polskigamedev.pl/serial-cleaners-seryjni-sprzatacze-okazuja-sie-zmyslowi/ Youtube

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper