Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2021 07:00
Kena: Bridge of Spirits
1480V

Kena: Bridge of Spirits zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w sierpniu

Deweloperzy z Ember Lab podjęli decyzję o przełożeniu premiery Kena: Bridge of Spirits. Opowieść zmierzająca na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC na szczęście zadebiutuje jeszcze w 2021 roku. Poznajcie szczegóły.

Sony podczas niemal każdej imprezy i na nowych materiałach promuje propozycję Ember Lab, zatem możemy przypuszczać, że gra jest niezwykle istotnym tytułem w nadchodzącej ramówce Japończyków. W obliczu całkiem sporych oczekiwań deweloperzy najpewniej nie chcą zawieść, dlatego na niespełna miesiąc przed premierą przełożono debiut Kena: Bridge of Spirits.

Produkcja miała trafić na rynek 24 sierpnia, natomiast po zmianie planów Kena: Bridge of Spirits zostanie udostępniona publiczności dopiero 21 września. Opóźnienie nie jest zbyt długie i pomimo wszystko cieszy fakt, że z  tytułem będziemy mieli okazję zapoznać się jeszcze w 2021 roku.

Ember Lab potwierdziło, że dodatkowy czas pozwoli ulepszyć Kenę. Na ostatniej prostej autorzy mogli natrafić na drobne błędy, które w kilka tygodni uda się wyeliminować, oferując tym samym jak najlepsze doświadczenie.

„Podjęliśmy trudną decyzję, by opóźnić premierę Keny do 21 września i dopracować grę na wszystkich platformach. Zespół pracuje niezwykle ciężko, ale czujemy, że dodatkowy czas jest niezbędny, by zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie. Wiemy, że wielu z Was jest chętnych, by zagrać, i doceniamy Waszą cierpliwość wobec kontynuowania prac nad dostarczeniem najlepszej wersji Keny. Dziękujemy za Wasze niesamowite wsparcie”.

Warto zwrócić uwagę, że Kena: Bridge of Spirits zadebiutuje po Deathloop (14.09), ale jeszcze przed Diablo II: Resurrected (23.09), Death Stranding Director's Cut (24.09) oraz Lost Judgment (24.09).

Źródło: Twitter: emberlab

Tagi: data premiery Ember Lab Kena: Bridge of Spirits opóźnienie