Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2021 20:33
King's Bounty 2
687V

King's Bounty 2 na rozbudowanym zwiastunie. Twórcy pokazują wszystkie elementy gry

Wielka premiera King's Bounty 2 nadciąga, więc deweloperzy przygotowali bardzo rozbudowany materiał, który podsumowuje wszystkie elementy gry i pokazuje szereg systemów. 1C Entertainment może zapewnić graczom kawał ciekawej produkcji.

King's Bounty II to najnowsza produkcja rosyjskiego 1C Entertainment, która czerpie garściami z cyklu Heroes of Might & Magic oraz pierwszej odsłony serii King's Bounty. Twórcy jednak postanowili znacząco rozbudować grę, by zapewnić graczom znacznie lepsze wrażenia.

W tytule pojawi się duża kampania, ale warto podkreślić, że rozgrywka jest podzielona na dwie części – na początku zainteresowani będą przemierzać trójwymiarowy świat w perspektywie trzeciej osoby, ale pojedynki odbywają się w turach.

Na zwiastunie zobaczycie walki, tworzenie armii, eksplorację świata, wybór umiejętności, ale mamy także okazję spojrzeć na wielu przeciwników. W fabule King's Bounty 2 nie zabraknie również wielu trudnych wyborów, którymi jest napędzana opowieść.

Jeśli jesteście zainteresowani King's Bounty 2 – poznajcie wrażenia Mateusza, który miał okazję sprawdzić wstępną wersję pozycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 1C Entertainment Deep Silver King's Bounty 2 King's Bounty II