Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.07.2021 12:37
Yonder z lepszą grafiką na PS5 i XSX. Zwiastun premierowy wzbogaconego wydania i gameplay w 4K
398V

Yonder z lepszą grafiką na PS5 i XSX. Zwiastun premierowy wzbogaconego wydania i gameplay w 4K

Całkiem udane Yonder doczekało się już ulepszonego graficznie wydania dla PS5 (na rynek trafi tez niedługo edycja gry na XSX). Przyjrzyjmy się tej propozycji.

Gra studia Prideful Sloth trafiła już we wzbogaconej wersji wizualnej na PS5. Yonder: The Cloud Catcher Chronicles w momencie swojej premiery w 2017 roku uzyskiwało oceny na średnim poziomie 7,5/10. Teraz gameplay z tej produkcji możemy sprawdzać w ulepszonej graficznie formie.

Jak duże są te zmiany graficzne? Cóż, Yonder nigdy nie było produkcją zachwycają oprawą wizualną. Ładniejsze wydaje się w wydaniu na PS5 oświetlenie, ale to nadal raczej prosty poziom graficzny. Co najważniejsze - deweloperzy zapewnili nam rozdzielczość 4K przy 60 fps, pełną obsługę dla unikalnych funkcji kontrolera DualSense i wreszcie gameplayową nowość w postaci kilku dodatkowych akcesoriów dla głównego bohatera.

Wzbogacone wydanie Yonder: The Cloud Catcher Chronicles jest już dostępne na PS5. Za tydzień, dokładnie 5 sierpnia, dojdzie do premiery ulepszonej edycji Yonder również na Xbox Series X/S.  

Tagi: Prideful Sloth Yonder: The Cloud Catcher Chronicles