Xbox Game Pass z mocnymi grami sprzed prawie 20 lat. Świetne Crimson Skies w akcji na Xbox Series X

Gry
2457V
Xbox Game Pass z mocnymi grami sprzed prawie 20 lat. Świetne Crimson Skies w akcji na Xbox Series X
Bartosz Dawidowski | 27.07.2021, 10:19

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Game Pass wzbogacił się pod koniec lipca o kolejne produkcje. Dwie z nich to tytuły, które można już śmiało określać mianem "retro".

Chodzi przede wszystkim o znakomite Crimson Skies: High Road to Revenge, wydane w 2003 roku na pierwszego Xboksa (które samo w sobie stanowi kontynuację/wzbogacony port pecetowego Crimson Skies z 2000 roku) W swoim czasie tytuł stworzony przez FASA Studio uznawany był przez wiele osób za jedną z najlepszych produkcji dostępnych na Xboksie. Poniżej możecie sprawdzić, jak ten klasyk sprzed prawie 20 lat, który otrzymywał w 2003 roku bardzo wysokie oceny (średnia wg Metacritic to 8,8/10), prezentuje się w akcji na Xbox Series X.

Druga z gier wprowadzonych wczoraj (26 lipca) do usługi Game Pass to Blinx: The Time Sweeper, czyli kolejny tytuł z Xboksa, wydany w podobnym czasie (2002 roku). To równie ciekawa produkcja, jak Crimson Skies, która nazywana była w materiałach marketingowych "pierwszą grą akcji 4D", ze względu na to, że główny bohater produkcji dysponuje gadżetem manipulującym czasem. Tytuł otrzymywał w momencie premiery oceny w recenzjach na poziomie 7/10.  

To oczywiście nie koniec atrakcji z Xbox Game Pass w tym miesiącu. Dziś chyba największa atrakcja lipca, czyli debiutujący na konsolach Microsoft Flight Simulator, a już 29 lipca otrzymamy 4 kolejne produkcje: Omno, Project Wingman, The Ascent i Lethal League Blaze. Pełny spis lipcowych nowości w w Xbox Game Pass czeka na was tutaj

 

Źródło: własne

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper