Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 13:30
Grime
642V

Grime na widowiskowym zwiastunie. Twórcy zachęcają do walk

Już na samym początku sierpnia na rynku pojawi się Grime. Deweloperzy postanowili zaprezentować grę na nowym, filmowym zwiastunie i trzeba przyznać że wygląda to bardzo efektownie. Trudno w tym wypadku mówić o rozgrywce, ale całość może zainteresować kolejnych graczy.

GRIME to platformówka z elementami RPG-a oraz metroidvanii, za którą odpowiada niezależne, izraelskie studio Clover Bite. Gra zadebiutuje na rynku już 2 sierpnia i będzie dostępna na początku wyłącznie na PC oraz Stadii.

Możemy mieć nadzieję, że autorzy już pracują nad konsolowym wydaniem, ponieważ Grime zapowiada się na kolejną wymagającą pozycję, która trafi w gust szerokiego grona odbiorców. Autorzy w tym wypadku wykorzystują ciekawą mechanikę pochłaniania poległych przeciwników – dobrze ten system prezentuje najnowszy zwiastun.

W zależności od zdobytej mocy możemy wykorzystać kolejne ulepszenia lub nawet zadbać o potężniejszy oręż – choć warto zwrócić uwagę, że twórcy postawili także na ciekawe elementy platformowe, które ubarwią rozgrywkę.

Sprawdźcie wspomniany zwiastun:

Jeśli jesteście zainteresowani Grime – wcześniej opublikowany trailer zdradzający datę premiery zaprezentował kilka ujęć z rozgrywki:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Akupara Games Clover Bites grime