Mortal Kombat 11 ze znakomitą sprzedażą. Znamy wynik całej serii

Gry
953V
Mortal Kombat 11 ze znakomitą sprzedażą. Znamy wynik całej serii
Wojciech Gruszczyk | 26.07.2021, 15:44

Warner Bros. Interactive potwierdziło wynik gier z uniwersum Mortal Kombat, co tylko potwierdza bardzo dobrą sytuację NetherRealm Studios. Twórczość tego studia w ostatnich latach cieszy się wyśmienitą popularnością – Mortal Kombat 11 zanotował bardzo dobry wynik.

NetherRealm Studios w 2019 roku wrzuciło na rynek Mortal Kombat 11, ale jak wiadomo produkcja była rozwijana przez kolejne Kombat Passy oraz nawet otrzymała fabularny dodatek. Twórcy długo pracowali nad nową zawartością, co w zasadzie nie jest zaskakujące biorąc pod uwagę oficjalny wynik gry.

Warner Bros. Interactive potwierdziło dzisiaj, że Mortal Kombat 11 osiągnęło 12 mln sprzedanych egzemplarzy na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu, PC i Stadii. Rezultat jest naprawdę fantastyczny, ponieważ musimy pamiętać, że bijatyki nie są najpopularniejszym gatunkiem.

Ed Boon nie ukrywał zadowolenia i potwierdził wynik wszystkich tytułów z serii:

„Kiedy Mortal Kombat zadebiutował prawie 30 lat temu, nigdy nie marzyłem, że rozrośnie się do franczyzy, którą jest dzisiaj z ponad 73 milionami sprzedanych gier. Mamy jednych z najbardziej zagorzałych fanów na świecie i doceniamy wsparcie, jakie okazali nam przez te lata”.

Warto dodać, że mobilny Mortal Kombat przekroczył już 138 mln pobrań i to również jest wynik, który potwierdza, że marka cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie.

NetherRealm Studios pracuje już nad nową pozycją, ale aktualnie deweloperzy oraz wydawca nie potwierdzili gry. W ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których autorzy mają rozwijać nowe Injustice.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Mortal Kombat 11.

Źródło: https://twistedvoxel.com/mortal-kombat-11-sold-12-million-copies-series-sales-hit-73-million/

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper