Iza Łęcka Iza Łęcka 26.07.2021 13:41
Babylon’s Fall
430V

Babylon’s Fall sprawdzimy w sierpniu. PlatinumGames potwierdza datę testów beta w Europie

PlatinumGames już wkrótce zaoferuje graczom do sprawdzenia nowe IP. Deweloperzy na początek zaoferują testy beta na PC, lecz następnie do zabawy dołączą właściciele konsol Sony. Fani studia muszą jednak zaplanować rozgrywkę, ponieważ serwery będą włączone przez krótki czas.

Pierwszy raz o Babylon's Fall mieliśmy okazję usłyszeć już w 2018 roku, tymczasem to ostatnia prezentacja podczas Square Enix Presents Summer 2021 wzbudziła niezwykle intensywne i mieszane reakcje wśród sympatyków studia. Tytuł nie odznacza się zbyt efektowną oprawą, pozostaje mieć jednak nadzieję, że deweloperzy dopracują wszelkie aspekty rozgrywki i zaoferują miodny gameplay. O tym przekonamy się już niebawem...

Gracze otrzymają możliwość wypróbowania Babylon’s Fall przed premierą – 12 sierpnia o godzinie 19:00 wystartują serwery w Europie, ale warto zwrócić uwagę, że tytuł będzie dostępny wyłącznie przez cztery godziny. Wcześniej odbędą się testy w Japonii (29 lipca) oraz w Stanach Zjednoczonych (5 sierpnia).

Babylon’s Fall testy

PlatinumGames potwierdziło, że podczas zbliżających się testów w głównej mierze uwaga będzie poświęcona „aspektom sieciowym”. Gracze pobiorą niezbędne pliki ze Steam, lecz Japończycy zapowiedzieli, że beta będzie podlegać NDA, a w przyszłości planowane jest złagodzenie restrykcji.

Babylon’s Fall zadebiutuje na rynku jeszcze w 2021 roku, zatem możemy oczekiwać, że tuż po zakończeniu bety Square Enix przedstawi szczegóły dotyczące premiery. 

Źródło: https://wccftech.com/babylons-fall-beta-begins-in-early-august-for-north-america-and-europe/

Tagi: Babylon’s Fall PlatinumGames Square Enix