Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.07.2021 09:28
Jean-Claude Van Damme popisuje się szpagatem w Ostatnim Najemniku od Netflixa
1360V

Jean-Claude Van Damme popisuje się szpagatem w Ostatnim Najemniku od Netflixa

Netflix postanowił przypomnieć nam o latach świetności Jeana-Claude'a Van Damme'a. Znanego z filmów akcji aktora zobaczymy niedługo w "Ostatnim najemniku".

Jak widać we fragmencie szykowanego filmu, nie zabraknie w nim sztandarowych popisów rzeczonego aktora - choćby wykonywanego bez śladu zmęczenia szpagatu między ścianami. Ten motyw został wykorzystany w humorystyczny sposób w reklamie firmy Volvo z 2013 roku (kolejny filmik).

Na premierę "Ostatniego najemnika" nie będziemy już długo czekać. Film wskoczy do oferty Netflixa dokładnie 30 lipca 2021 r.

W "Ostatnim najemniku" prześledzimy losy agenta (w tej roli oczywiście Van Damme), który został zdradzony przez własny rząd i jest zmuszony do ratowania syna po tym, jak na celownik jego rodzinę bierze potężna grupa terrorystyczna, które chce się na protagoniście zemścić.

Wygląda to całkiem dobrze na fragmencie ujawniony podczas SDCC. Jest więc szansa na kawałek niezłego kina akcji z udziałem Jeana-Claude'a Van Damme'a. Przy okazji polecam pierwszy zwiastun filmu.

Źródło: Youtube

Tagi: humor Netflix sdcc van damme