Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 19:21
Jean-Claude Van Damme  - Ostatni Najemnik - Netflix
971V

Ostatni najemnik na zwiastunie. Jean-Claude Van Damme głównym bohaterem filmu platformy Netflix

Jean-Claude Van Damme ma już swoje lata, ale znany aktor został głównym bohaterem najnowszej opowieści przygotowanej przez Netflix. „Ostatni najemnik” otrzymał pierwszy zwiastun i poznaliśmy nawet ostateczną datę debiutu widowiska.

Netflix kontynuuje projekt systematycznego publikowania w swoim serwisie nowych filmów i choć korporacja nie zawsze może zapewnić wielkie hity, to jednak właśnie potwierdzono kolejną ciekawą propozycję. „Ostatni najemnik” zostanie opublikowany 30 lipca i jest to jedna z pierwszych produkcji z przyszłego miesiąca, którą promuje platforma.

Jean-Claude Van Damme został głównym bohaterem opowieści, a dokładnie jest on zdradzonym przez własny rząd tajnym agentem, który musi wrócić do Francji, ponieważ jego syn zostaje wrobiony przez międzynarodową organizację terrorystyczną.

Czy taka propozycja może odnieść zawrotny sukces i „Ostatni najemnik” powtórzy wynik między innymi „Armii umarłych”? Pewnie nie, ale jestem przekonany, że fani aktora chętnie zapoznają się z tą opowieścią.

Sprawdźcie nasze recenzje produkcji Netflixa: „Łasuch”, „Ragnarok” (2 sezon), i „Eden”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Jean-Claude Van Damme Netflix Ostatni najemnik