Iza Łęcka Iza Łęcka 26.07.2021 07:37
Dexter: New Blood
1613V

Dexter: New Blood na pełnym zwiastunie i z datą premiery. Powraca „Mroczny Pasażer”

W trakcie San Diego Comic-Con 2021 nie zabrakło oczekiwanej produkcji Showtime. Stacja zaprezentowała pierwszy pełny zwiastun 9. sezonu „Dextera”, który otrzymał podtytuł „New Blood” oraz wskazała ostateczną datę debiutu. Dextera ponownie zobaczymy w listopadzie.

 

O powrocie Dextera Morgana informujemy naszą społeczność od ubiegłego roku, kiedy Showtime ogłosiło, że po raz kolejny pochyli się nad historią charyzmatycznego bohatera. W czasie emisji w latach 2006-2013 roku serial osiągnął spory sukces i cieszył się uznaniem widzów, jednak ostatni 8. sezon zebrał wiele negatywnych opinii, a swoistym "gwoździem do trumny" okazało się zakończenie produkcji. Fani od lat apelowali o ponowne rozprawienie się z mordercą, więc twórcy podjęli rękawice.

W 9. sezonie „Dextera” zobaczymy głównego bohatera serii w zupełnie nowej scenerii. Analityk krwi uciekł z Miami i mieszka w Oregonie, korzystając z fałszywego nazwiska. Pierwszy zwiastun potwierdza jednak, że demony przeszłości powoli dochodzą do głosu i uniemożliwiają prowadzenie spokojnego życia.

Centralną postacią propozycji ponownie będzie Michael C. Hall, lecz w „Dexter: New Blood” zobaczymy także innych aktorów znanych z wcześniejszych odcinków – Johna Lithgow oraz Jennifer Carpenter. Clyde Phillips, pierwotny showrunner, również pracował nad serialem.

Dexter: New Blood” zadebiutuje 7 listopada w tym czasie zobaczymy pierwszy z dziesięciu odcinków.

Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje seriali Netflixa – 2 sezonu „Sky Rojo” oraz „Władcy Wszechświata: Objawienie”.

Źródło: https://www.polygon.com/22593134/dexter-trailer-new-blood-season-9-release-date

Tagi: Dexter Dexter: New Blood serial Trailer