Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2021 20:35
Armia Umarłych 2
763V

Armia umarłych 2 powstanie. Zack Snyder podpisał wielką umowę z platformą Netflix

Zack Snyder zamierza w kolejnych latach pracować dla streamingowego giganta. Netflix podpisał dwuletnią umowę z firmą Stone Quarry Productions, której właścicielem jest reżyser. Widzowie mogą liczyć na między innymi „Armie umarłych 2”.

„Armia umarłych” nie podbiła serc widzów z całego świata, ale film zanotował bardzo dobry wynik, więc mogliśmy się spodziewać, że Netflix będzie chciał przygotować kontynuację. Nie musieliśmy długo czekać na pozytywne informacje, ponieważ jak donosi The Hollywood Reporter, Snyder będzie pracował nad nowymi filmami dla korporacji.

Netflix podpisała dwuletnią umowę z The Stone Quarry Productions, która jest prowadzona przez Zacka Snydera, Deborah Snyder i Wesleya Collera – platforma zadbała o prawo pierwokupu wszystkich nowych projektów, które zostaną przedstawione.

Na liście nadciągających produkcji znajduje się „Rebel Moon”, o którym wspominaliśmy ostatnio oraz właśnie „Armia umarłych 2”. Snyder obiecuje najwyższą jakość.

Na pierwszą prezentację nowości będziemy musieli zaczekać, ale możemy oczekiwać, że Zack Snyder stworzy dla Netflixa przynajmniej dwie nowe produkcje.

Przeczytajcie naszą recenzję „Armii umarłych”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/zack-snyder-will-make-army-of-the-dead-2-as-part-of-new-netflix-deal/1100-6494251

Tagi: Armia umarłych Armia Umarłych 2 netflix