Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2021 18:18
PlayStation Network, Steam i Fortnite nie działają
3085V

PlayStation Network, Steam, Nintendo Online i Fortnite nie działają. Wielka awaria

Serwery Sony, Valve oraz Epic Games przeżywają problemy. Z niewyjaśnionych przyczyn PlayStation Store, Steam i Fortnite odmówiły posłuszeństwa. Gracze z całego świata potwierdzają niedogodności z zalogowaniem się do sieciowych usług.

Jeśli nie możecie się zalogować na PlayStation Network, nie możecie kontynuować rozgrywki w ulubioną produkcję na Steam lub bezskutecznie próbujecie zalogować się do Fortnite – nie jesteście osamotnieni. Gracze z całego świata potwierdzają wielkie problemy z usługami trzech niezależnych korporacji.

Nie brakuje opinii, że jest to część „gigantycznej awarii internetu”, ponieważ obok PlayStation Network oraz Steam nie działają również strony takich firm jak Amazon oraz UPS. Już dawno nie byliśmy świadkami takiej sytuacji.

Miejmy nadzieję, że niedogodności zostaną szybko usunięte, a gracze będą mogli kontynuować rozgrywkę – jeśli jesteście zalogowani na przykładowo PlayStation Network, to lepiej nie wyłączajcie konsoli, ponieważ możecie mieć następnie duże problemy z powrotem do gry.

W ostatnich minutach ponad 40 tysięcy graczy zgłosiło problem z PSN:

PSN problemy

Nie działają już wszystkie usługi dla graczy:

Tagi: Fortnite PlayStation Network Steam