Szybcy i wściekli jednak bez Dwayne'a Johnsona przez konflikt z Vinem Dieselem

Filmy/seriale
2381V
Szybcy i wściekli jednak bez Dwayne'a Johnsona przez konflikt z Vinem Dieselem
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2021, 17:18

Dwayne Johnson nie powróci do „Szybkich i wściekłych”. Popularny The Rock wypowiedział się na temat konfliktu z Vinem Dieselem i zakończył spekulacje fanów, którzy liczyli, że aktor może pojawić się w kolejnych odsłonach serii.

W ostatnich dniach wśród fanów serii „Szybcy i wściekli” ponownie powrócił temat The Rocka, który zdaniem wielu sympatyków uniwersum powinien wrócić do IP i wystąpić w kolejnych opowieściach.

Temat współpracy w zeszłym miesiącu poruszył Vin Diesel, który potwierdził, że podczas współpracy z Dwaynem Johnsonem był bardzo wymagający. Zdaniem aktora chciał on wyciągnąć ze swojego współpracownika najlepsze cechy, ale podobno nie zostało to dobrze odebrane na planie – Diesel określił ich relacje jako „trudna miłość”.

Dwayne Johnson ma teraz okazję promować „Wyprawę do dżungli” i podczas ostatniego wywiadu został poruszony temat „Szybkich i wściekłych”. Jak się jednak okazuje – nie możemy liczyć na powrót jego postaci w tym uniwersum:

„Śmiałem się i to mocno. Myślę, że wszyscy się z tego śmiali [wypowiedź na temat wspomnianej „trudnej miłości” – red.]. I tak to zostawię. I życzę im dobrze. Życzyłem im powodzenia w przypadku Fast 9. I życzę im powodzenia przy Fast 10 i Fast 11 oraz reszcie filmów Fast & Furious, które zrobią beze mnie”.

Fanów „Szybcy i wściekli” zapraszamy na naszą ostatnią recenzję, w której Jędrzej przedstawił swoje wrażenia z „Fast 9”.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-features/dwayne-johnson-emily-blunt-jungle-cruise-1234984896/ https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+Johnson+nigdy+wi%C4%99cej+nie+zagra+w+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-143236

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper