Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2021 16:14
Ratchet w Fall Guys
369V

Ratchet & Clank w Fall Guys. Zwiastun pokazuje specjalny kostium

Fani Fall Guys już wkrótce otrzymają szansę wskoczenia w strój Ratcheta i Clanka. Sony zaprezentowało pierwszy kostium oraz potwierdziło szczegóły dwóch wydarzeń – fani otrzymają szansę zdobycia strojów z serii Insomniac Games.

Sony potwierdziło dzisiaj współpracę z miHoYo, na mocy której do Genshin Impact trafi Aloy, a teraz poznaliśmy informacje dotyczące następnej ciekawej akcji. W Fall Guys: Ultimate Knockout pojawią się bohaterowie cenionej serii Insomniac Games – Ratchet oraz Clank.

Producent PlayStation potwierdził również dwa czasowe wydarzenia (od 26 lipca do 1 sierpnia i od 6 do 15 sierpnia), dzięki którym gracze będą mogli zdobyć stroje. Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy wciąż grają w Fall Guys i są wiernymi fanami uniwersum Sony.

Zwiastun pokazuje aktualnie wyłącznie Ratcheta, ale trzeba przyznać, że postać wygląda naprawdę dobrze. Standardowo w tym wypadku autorzy ponownie stworzyli po prostu kombinezon, dzięki któremu bohater Fall Guys może przypominać znaną postać.

Warto przypomnieć, że Fall Guys jest nadal dostępny wyłącznie na PlayStation 4 i PC. Autorzy wcześniej zapowiedzieli wersje na inne konsole, ale nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/07/22/ratchet-and-clank-blast-into-fall-guys-for-limited-time-events-and-unique-rewards/

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic