Horizon: Zero Dawn w Fortnite. Aloy w pełnej krasie na zwiastunach i gameplayu. Bonus dla posiadaczy PS5

Gry
1588V
Horizon: Zero Dawn w Fortnite. Aloy w pełnej krasie na zwiastunach i gameplayu. Bonus dla posiadaczy PS5
Bartosz Dawidowski | 16.04.2021, 09:22

Sony kolejny raz współpracuje z Epic Games, pozwalając na przeniesienie postaci z wydawanych przez siebie marek do świata Fortnite.

O tym, że główna bohaterka Horizon Zero Dawn przenosi się do świata Fortnite pisaliśmy już kilka dni temu. Teraz możemy przyjrzeć się zwiastunowi koncentrującemu się na występie Aloy w hicie Battle Royale.

Do dyspozycji mamy też gameplay z rzeczoną bohaterką - trzeba powiedzieć, że deweloperzy naprawdę przyłożyli się do wykonania tej skórki, to jedna z najlepszych propozycji tego typu, dostępnych w Fortnite. Warto w tym miejscu przypomnieć, że to kolejny przypadek crossoverów z markami wydawanymi przez Sony. Świat Fornite odwiedził już wcześniej Kratos z God of War. Microsoft też dał zielone światło dla swojego bohatera - w Fortnite występował Master Chief, o czym możecie przeczytać szerzej tutaj.

Pod koniec trailera pojawia się informacja, że aby odblokować bonus w postaci skórki Ice Hunter, związany oczywiście z Aloy, wystarczy zalogować się w Fortnite na PS5 i ukończyć zaledwie jedno starcie. W tej chwili skórka Ice Hunter jest ekskluzywna dla posiadaczy PS5.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Fortnite.

Źródło: własne

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper