EA Play Live 2021 z prezentacją nowych gier. Oglądajcie z nami wielką konferencję EA

Gry
1792V
EA Play Live 2021 z prezentacją nowych gier. Oglądajcie z nami wielką konferencję EA
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2021, 19:18

Koniec wyczekiwania na wielkie wydarzenie Electronic Arts. Już dzisiaj zobaczymy nowości przygotowane przez studia Elektroników, więc jeśli jesteście fanami serii FIFA, Battlefield czy też macie ochotę na nowości w Apex Legends – zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzenia.

Electronic Arts od kilku lat systematycznie zaprasza graczy na specjalne pokazy, podczas których możemy sprawdzić nowości przygotowywane przez deweloperów EA. Korporacja tym razem zaskoczyła, ponieważ wydarzenie nie zostało zorganizowane w okolicy E3 2021, a zamiast tego EA Play Live 2021 odbędzie się dzisiaj.

Dalsza część tekstu pod wideo

Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, ale już godzinę wcześniej wystartuje pre-show, podczas którego zerkniemy na pierwsze zapowiedzi. Będzie to na pewno ciekawa propozycja dla fanów firmy, która odpowiada za takie marki jak Battlefield oraz FIFA.

Już wcześniej potwierdzono, że na EA Play Live nie zobaczymy Dragon Age 4, Mass Effect 4, Skate 4 oraz nowych gier z serii Star Wars. EA chce skupić się na innych tytułach, ale trudno przewidzieć, na co możemy się szykować.

Będzie to na pewno dobry moment, by potwierdzić plotki dotyczące powrotu serii Dead Space, jednak nie możemy mieć pewności, że reboot horroru zostanie zapowiedziany już dzisiaj.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Źródło: własne

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper