Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 17:19
Wiedźmin: Pogromca Potworów
2402V

Wiedźmin Pogromca Potworów już dostępny dla wszystkich graczy. Premierowy zwiastun z przyjemnym Easter Eggiem

CD Projekt zaprasza wszystkich graczy na Wiedźmin Pogromca Potworów. Najnowsza produkcja studia Spokko jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, więc gracze mogą dzisiaj wyruszyć na łowy. Zobaczcie premierowy zwiastun gry.

Wiedźmin: Pogromca Potworów jest już dostępny dla wszystkich graczy. Najnowsza produkcja studia Spokko trafiła na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS, więc teraz każdy zainteresowany może wyruszyć w teren, by wykonać kolejne misje. Twórcy wykorzystują rozszerzoną rzeczywistość, by zainteresowani mogli mierzyć się z wieloma różnymi przeciwnikami – niezbędny jest oczywiście odpowiedni smartfon lub tablet.

Autorzy mobilnego Wiedźmina opracowali premierowy zwiastun, który w dobry sposób przygotowuje graczy na łowy, a jednocześnie na filmie znalazł się przyjemny Easter Egg – zobaczcie trailer do końca.

Wiedźmin Pogromca Potworów to bez wątpienia ciekawa propozycja, ale jeśli wcześniej nie słyszeliście o grze, to warto na pewno zapoznać się z naszą recenzją, gdzie dokładnie przedstawiamy koncepcję przygody. Na portalu znajdziecie także poradnik, który pomoże początkującym wiedźminom w pierwszych zadaniach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt Spokko Wiedźmin: Pogromca Potworów