Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 15:48
Recompile
1319V

Recompile na fabularnym zwiastunie. Gra debiutuje w Xbox Game Pass

Twórcy Recompile są gotowi, by zaoferować swoją produkcję szerokiemu gronu odbiorców. Tytuł będzie od premiery dostępny w Xbox Game Pass, więc propozycją może zainteresować się wielu sympatyków amerykańskiej usługi. Gra trafi także na PS5.

Recompile to metrodivania, za którą odpowiada niezależne studio Phigames. Deweloperzy osadzili przygodę w cyfrowym świecie zwanym Mainframe, a cała akcje rozgrywka się w trakcie „jednej sekundy czasu rzeczywistego”. Gracze w tym wypadku wcielają się w humanoidalny program, który próbuje odnaleźć sens swojego istnienia i uratować się przed skasowaniem.

Twórcy zakończyli główne prace nad grą, więc właśnie potwierdzili ważną wiadomość: Recompile będzie dostępny od 19 sierpnia. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz PC, ale również od premiery Recompile trafi do Xbox Game Pass.

Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja dla graczy, którzy lubią odkrywać mniejsze przygody. Nie możemy tutaj liczyć na skalę z segmentu AAA, jednak autorzy zapowiadają „ostrą walkę, precyzyjną rozgrywkę platformową 3D, potężne zdolności oraz opartą na logice mechanikę hakowania”.

Sprawdźcie zwiastun Recompile, a jednocześnie pamiętajcie, że wczoraj Microsoft przedstawił sporą listę gier zmierzających w najbliższych dniach do Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dear Villagers Phigames Recompile