Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2021 19:21
FIFA 22 - EA Sports
1558V

FIFA 22 na pełnej prezentacji. Poznajcie szczegóły i zobaczcie gameplay

EA Sports właśnie zaprezentowało pierwsze sceny z rozgrywki FIFA 22. Deweloperzy przygotowali materiał podsumowujący nowości przygotowane dla najnowszej pozycji. Podczas relacji poznaliśmy konkrety oraz zobaczyliśmy next-genową piłkę od Elektroników. 

EA Sports przygotowuje się do premiery FIFA 22, a na naszym portalu możecie zapoznać się z pierwszymi wrażeniami z najnowszej pozycji Elektroników. Nasza redakcja została zaproszona na rozbudowany pokaz i na dobry początek możemy podzielić się wrażeniami z gry.

Elektronicy chcą jednak mieć pewność, że gracze zobaczą gameplay, więc właśnie odbył się pokaz, podczas którego mogliśmy spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki. Przedstawiciele EA Sports opowiedzieli również o wielu nowych elementach przygotowanych dla propozycji.

Na materiale widzicie najnowszą i najlepszą wersję FIFA 22 – jest to next-genowe wydanie, które wykorzystuje najważniejszą technologię EA Sports. Deweloperzy postanowili całkowicie odświeżyć animacje piłkarzy, a jest to możliwe dzięki Hypermotion. Propozycja będzie jednak dostępna wyłącznie na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Pamiętajcie jeszcze o nadciągającym EA Play Live – w najbliższy czwartek będziemy świadkami wydarzenia, na którym na pewno nie zabraknie serii FIFA.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa FIFA 22