Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2021 18:05
PlayStation nowości
1653V

Sony promuje nowe gry na PS5 i PS4. Zobaczcie najnowsze tytuły zmierzające na konsole Japończyków

Sony zachęca graczy do kolejnych nowości debiutujących na PlayStation Store. Za sprawą redakcji PlayStation Access możemy sprawdzić, jakie nowe gry zmierzają aktualnie na PS4 i PS5. Gracze zapoznają się z między innymi Cris Tales.

Najnowszy materiał PlayStation Access skupia się na zaprezentowaniu nowych propozycji, które w następnych dniach trafią na PlayStation 5 i PlayStation 4. W tym tygodniu nie możemy mówić o dziesiątce wielkich hitów AAA zmierzających na sprzęt Sony, jednak przedstawione pozycje powinny również zainteresować szerokie grono odbiorców.

Gracze z konsol PlayStation mogą w końcu zapoznać się z Ender Lilies: Quietus of the Knightstytuł zebrał już sporo pozytywnych opinii na innych konsolach oraz PC, więc na pewno znajdą się chętni, którzy wypróbują wymagającą produkcję.

Na PS5 i PS4 debiutuje także Cris Tales (gra będzie dostępna od premiery w Xbox Game Pass) oraz kolejni sprawdzą Orcs Must Die 3 – gra w swoim czasie była dostępna wyłącznie na Stadii.

Co sądzicie o przedstawionych grach? Pamiętajcie, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ w następnych tygodniach na PS5 i PS4 trafią dwie świetne pozycje w reżyserskich wersjach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 ps4 ps5 Sony