Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2021 18:27
Back 4 Blood
584V

Back 4 Blood potwierdza unikalne funkcje na PC i cross-play. Gra wykorzysta DLSS

Back 4 Blood to kolejna produkcja, która wykorzysta potencjał NVIDIA DLSS. Producent właśnie zaprezentował zwiastun i materiał potwierdza dobre informacje dla graczy na PC. Gra otrzyma także wsparcie cross-platformowej rozgrywki.

Back 4 Blood jest jedną z najciekawszych, kooperacyjnych gier dla fanów produkcji nastawionych na walkę z biegającymi truposzami. Tytuł zadebiutuje w październiku i dzisiaj możemy potwierdzić, że Turtle Rock Studios zadba o dobrą jakość rozgrywki na PC.

Jeśli zamierzacie grać w Back 4 Blood na tej platformie, to możecie liczyć na rozdzielczość 4K, nieograniczoną liczbę klatek na sekundę, obsługę ultraszerokich lub wielu monitorów, różnorodne opcje dostosowania jakości oraz nawet NVIDIA DLSS. Ta ostatnia funkcja zostanie na pewno dobrze przyjęta przez graczy, którzy liczą na zabawę w wysokiej płynności.

Z okazji ujawnienia wspomnianych funkcji możemy także sprawdzić nowy zwiastun Back 4 Blood, który pokazuje kilka nowych ujęć z propozycji. W dodatku Turtle Rock Studios potwierdziło pełne wsparcie cross-platformowej zabawy.

Warto przypomnieć, że Back 4 Blood będzie dostępne od dnia premiery w Xbox Game Pass. Wiadomość potwierdził już Microsoft.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment