Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2021 18:47
Ubisoft prezentuje nową grę z serii Tom Clancy's
1095V

Ubisoft prezentuje nową grę z serii Tom Clancy's. Oglądajcie z nami pokaz produkcji

Już dzisiaj Ubisoft zaprezentuje „zupełnie nową grę” z uniwersum Tom Clancy's. Pierwsze materiały sugerują strzelankę PVP przypominającą Call of Duty oraz Overwatch. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Ubisoft wczoraj zapowiedział tajemniczy pokaz pozycji, a nawet mogliśmy już spojrzeć na kilka ujęć z rozgrywki. Twórcy chcą rozbudować świat Toma Clancy'ego i już dzisiaj zapoznamy się z zupełnie nową produkcją. Firma aktualnie nie przedstawia ostatecznej nazwy, platform docelowych, modelu biznesowego oraz daty premiery, ale wszystkie szczegóły powinny zostać ujawnione po godzinie 20:00.

O tej porze rozpocznie się prezentacja tytułu, podczas którego powinniśmy spojrzeć na sporo fragmentów rozgrywki. Ubisoft zorganizuje 40-minutowe show, więc możemy liczyć, że nie zabraknie dzisiaj konkretów oraz gameplayu.

Nie brakuje głosów, według których Ubisoft chce rzucić rękawice Call of Duty oraz Battlefieldowi, ale propozycja francuskiej korporacji będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play. Są to aktualnie wyłącznie domysły, jednak w ostatnim czasie wydawca i producent potwierdził, że chce oferować kolejne gry F2P. Warto tutaj na pewno przypomnieć zapowiedziany The Division Heartland.

Zamierzacie oglądać pokaz tajnej pozycji Ubisoftu? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Na naszym portalu znajdziecie materiały oraz podsumowanie prezentacji.

Tagi: prezentacja Tom Clancy's Ubisoft