Iza Łęcka Iza Łęcka 19.07.2021 13:37
Microsoft Flight Simulator rozmiar gry na Xbox Series X|S
1508V

Microsoft Flight Simulator zajmie sporo miejsca na Xboksach Series X|S. Znamy rozmiar gry

Asobo Studio postarało się o niezwykle dopracowaną tytuł, która zabiera w podróż do najdalszych zakątków świata. Wiemy, ile miejsca na swoich konsolach będą musieli przygotować gracze, którzy już za kilka dni planują sprawdzić Microsoft Flight Simulator.

Premiera Microsoft Flight Simulator na Xboksach Series X|S jest jednym z najbardziej interesujących debiutów tego miesiąca – w końcu entuzjaści konsolowej rozgrywki, zachęcani rozmaitymi reklamami, będą mogli sprawdzić na własnej skórze efekty pracy deweloperów. Pozycja systematycznie otrzymuje aktualizacje poprawiające nie tylko doświadczenie, ale również oferujące nowe usprawnienia graficzne. Jak wiemy z ostatniej wiadomości, w 2022 roku pojawi się aż 6 World Update.

Mogliśmy się spodziewać, że tak rozbudowana propozycja jak produkcja Asobo Studio będzie potrzebowała sporo miejsca na konsolach. Obecnie możemy potwierdzić, że Microsoft Flight Simulator zajmuje 97,3 GB – rozmiar gry może być szczególnie dotkliwy dla graczy, którzy korzystają z Xboksów Series S, w których na gry pozostają tylko 364 GB.

Pamiętajmy, że tytuł od 27 lipca będzie również dostępny w Xbox Game Pass na konsolach. Twórcy zdążyli już nas zapewnić, że dzięki wykorzystaniu architektury Azure najlepsze wrażenia pozostaną niemal niezmienione.

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-flight-simulators-xbox-series-x-s-download-size-is-almost-100-gb

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios