Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2021 12:41
Ender Lilies: Quietus of the Knights
586V

Ender Lilies jeszcze w lipcu trafi na PS4 i PS5. Kolejni gracze zapoznają się z dobrze ocenianym tytułem

Twórcy Ender Lilies: Quietus of the Knights rozwiązali pojawiające się trudności i zaproponują swój tytuł na kolejnych platformach. Binary Haze Interactive potwierdziło, że jeszcze w lipcu wymagająca przygoda zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Pod koniec czerwca Ender Lilies: Quietus of the Knights zadebiutowało na Xboksach Series X|S i Xboksie One, natomiast wcześniej gracze korzystający z Nintendo Switcha oraz PC mieli okazję wkroczyć w mroczne tereny królestwa Land's End. Równoczesna premiera na konsolach Microsoftu i Sony nie była możliwa, gdyż producenci napotkali pewne "nieoczekiwane trudności techniczne".

Na szczęście po kilku tygodniach niedogodności zostały wyeliminowane, dzięki czemu Ender Lilies: Quietus of the Knights już 20 lipca będzie dostępne na PS4 i PS5 (wsteczna kompatybilność). Dla społeczności PlayStation to całkiem dobra wiadomość – tytuł już wcześniej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i wieloma pochwałami, natomiast wersja na Xboksa Series X|S może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89%.

"Przeklęty deszcz spada na niegdyś osławione królestwo Land's End. Podczas gdy nieustanna ulewa nęka ludność, zmieniając spokojnych ludzi w dziwaczne, nieumarłe stworzenia, kapłanka Lily budzi się ze snu w wielkiej katedrze Land's End. Przejęta tragedią, jaka dotknęła jej rodzinne miasto, Lily rozpoczyna niebezpieczną podróż, aby odnaleźć i powstrzymać źródło tajemniczego deszczu".

Na ukończenie Ender Lilies: Quietus of the Knights trzeba przygotować około 14 godzin, jednak poznanie wszystkich sekretów przygotowanych przez deweloperów zajmuje 21 godzin. Obecnie nie znamy ceny z PlayStation Store, ale produkcja w sklepie Microsoftu jest dostępna za 115 zł.

Źródło: Informacja prasowa: Binary Haze Interactive

Tagi: Binary Haze Interactive Ender Lilies: Quietus of the Knights Live Wire / Adglobe