Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 14:03
The Last of Us Stay
1301V

The Last of Us Stay to „najlepszy fanowski film”. Zobaczcie produkcję

Świat stworzony przez Naughty Dog wciąż inspiruje graczy z całego świata, ale mało kiedy możemy oglądać tak dobrze wyglądające projekty jak „The Last of Us Stay”. Zobaczcie krótkometrażowy film umiejscowiony w przerażającym uniwersum.

Uniwersum Naughty Dog jest właśnie przenoszone na serial, a według plotek powstaje już The Last of Us Remake. Możemy również oczekiwać, że w pewnym momencie powstanie reżyserska wersja The Last of Us 2.

O świecie nie zapominają także fani i dzisiaj możemy sprawdzić „The Last of Us Stay”, czyli produkcję inspirowaną wielkimi opowieściami wewnętrznego studia Sony. Zobaczycie tutaj świetne nawiązanie do ostatniej przygody Ellie, ale autorzy zdecydowali się przedstawić własną historię.

Nie bez powodu pod materiałem znajdziecie komentarze pokroju „najlepszy fanowski film”, bo choć to nadal twórczość społeczności, którą w kilku miejscach można poprawić, to jednak trzeba przyznać jedno – wygląda to bardzo dobrze. Autorom udało się dobrać muzykę oraz wykorzystali znane dźwięki klikaczy – załączcie materiał na słuchawkach.

Po zobaczeniu „The Last of Us Stay” chciałbym od razu sprawdzić, jak będzie wyglądać produkcja HBO... Niestety na takie atrakcje przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku. Jak oceniacie ten fanowski projekt?

Źródło: https://wccftech.com/last-of-us-fan-film-haunting/

Tagi: Naughty Dog The Last of Us The Last of Us Stay