Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2021 11:01
Civilization 6: Antologia. Kompletne konsolowe wydanie genialnej strategii i promocja
1386V

Civilization 6: Antologia. Kompletne konsolowe wydanie genialnej strategii i promocja

Na ten moment czekało wielu graczy konsolowych. Civilization 6 wreszcie doczekało się pełnego wydania, ze wszystkimi rozszerzeniami dostępnymi na konsolach.

Wakacje to idealny moment na rozpoczęcie przygody z Civilization VI; w końcu do zabawy w tej wspaniałej strategii potrzebne są ogromne ilości wolnego czasu ze względu na syndrom "jeszcze jednej tury". Gra właśnie dorobiła się na PS4, XOne i Switch wydania Anthology, które zawiera oprócz podstawowej wersji gry komplet wydanych DLC (dwa wielkie rozszerzenia i 6 pakietów zawartości). Otrzymujemy zatem w jednym pakiecie rozszerzenie Rise and Fall i Gathering Storm oraz zawartość z przepustki New Frontier. Warto przy tym odnotować, że multiplayerowy tryb Red Death pozostaje ekskluzywny dla PC. 

Jak łatwo się domyślić, tanio niestety nie jest (rozszerzenia do szóstej Cywilizacji nigdy nie były specjalnie przystępne cenowo). Nawet z aktualnymi zniżkami Sid Meier’s Civilization VI: Antologia wyceniana jest na 216,30 zł na PS Store i to z rabatem 30% dla posiadaczy PS Plus, aktualnym tylko do 20 lipca. Promocja redukująca cenę o 30% jest również dostępna tylko w najbliższych dniach na eShop oraz na Microsoft Store.

Źródło: https://mydroll.com/civilization-vi-anthology-bundle-out-now-on-consoles/

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI