Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 20:10
Resident Evil Village w dużej promocji
2754V

Resident Evil Village w dużej promocji. Destruction AllStars już za zaledwie 69 zł

Resident Evil Village znalazło się w nowej promocji, dzięki której produkcję możemy kupić z rabatem sięgającym 80 zł. W ofercie znalazły się także Destruction AllStars, Anthem czy też NiOh Collection. Poznajcie szczegóły.

W 2021 roku nie brakowało ciekawych gier, ale Resident Evil Village jest bez wątpienia jedną z najmocniejszych produkcji. Tytuł Capcomu zebrał sporo pochwał (sprawdźcie naszą recenzję) i deweloperzy zapowiedzieli rozbudowanie gry – jeszcze latem odbędzie się premiera bezpłatnego trybu sieciowego, a w przyszłości do pozycji trafią fabularne dodatki.

W najnowszej promocji RTV Euro AGD znajdziemy także pozycje przygotowane ekskluzywnie dla PlayStation 5 – Destruction AllStars jest już dostępne za zaledwie 69 zł, ale warto zwrócić uwagę, że pakiet NiOh Collection możecie zgarnąć za 249 zł. To nadal nie jest oczekiwana „stówka”, ale warto pamiętać, że w tym wypadku otrzymacie aż dwie gry.

Sympatycy gier Sony mogą również zapoznać się z God of War III Remastered lub odświeżonym MediEvilem – zdecydowanie polecam historię Kratosa, która w bardzo dobry sposób kończy perypetię w mitologii greckiej.

Gry w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-wybrane-gry-konsolowe-i-akcesoria-gamingowe-w-rtv-euro-agd-resident-evil-village-na-konsole-playstation-4-ps5-za-169-zl/

Tagi: Capcom Resident Evil Village