Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2021 13:42
Sonic Colors Ultimate
534V

Sonic Colors Ultimate w 4K i 60 fps. Sega pokazuje rozgrywkę i przedstawia wprowadzone zmiany

SEGA rozwija markę Sonic the Hedgehog, dzięki czemu już wkrótce otrzymamy szansę sprawdzenia ulepszonej wersji Sonic Colors. Gra z podtytułem Ultimate została zaprezentowana na materiale wideo, który uwzględnia ulepszenia i porównuje tytuł z oryginałem.

SEGA oficjalnie potwierdziła plotki dotyczące Sonic Colors Ultimate w maju – na specjalnym wydarzeniu Japończycy zdradzili kilka szczegółów dotyczących przyszłości serii. Deweloperzy pracują już nad wielką produkcją osadzoną w tym IP, lecz trzeba podkreślić, że niebieski jeż przybiegnie do graczy dopiero w 2022 roku.

Przypomnijmy jednak, że powoli zbliża się premiera Sonic Colors Ultimate, a na najnowszym zwiastunie możemy sprawdzić, jak gra zmieniła się względem oryginału. Twórcy pokazują kilka urywków z rozgrywki oraz potwierdzają, że zremasterowana platformówka zadziała w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Ekipa Blind Squirrel Games zaproponuje również nowy tryb, w którym Sonic będzie ścigał się ze swoim metalowym odpowiednikiem, nie zapomniano także o wielu opcjach dostosowania wyglądu bohatera oraz dodaniu odświeżonego soundtracku.

Czy wskazane zmiany wystarczą, by gra osiągnęła sukces i spotkała się ze sporym zainteresowaniem graczy? Przekonamy się już wkrótce, ponieważ Sonic Colors Ultimate zadebiutuje 7 września.

Źródło: https://gamingbolt.com/sonic-colors-ultimate-details-improvements-in-new-trailer

Tagi: Blind Squirrel Games Sega Sonic Colors Ultimate