2 gry za darmo. Gracze mogą pobrać spin-off The Walking Dead oraz Ironcast

Promocje gier
624V
2 gry za darmo. Gracze mogą pobrać spin-off The Walking Dead oraz Ironcast
Wojciech Gruszczyk | 08.07.2021, 20:33

Epic Games nie przestaje rozpieszczać graczy. Już dzisiaj możemy pobrać dwie kolejne gry za darmo, a jednocześnie firma zapowiedziała następne tytuły, które zostaną udostępnione zainteresowanym w następnym tygodniu. W zaledwie kilka dni gracze ściągną cztery produkcje.

Epic Games nie zwalnia i korporacja ponownie oferuje graczom gry za darmo. Firma tym razem nie proponuje największych pozycji AAA, ale nawet w tej sytuacji niektórzy mogą zdecydować się na wrzucenie gier do cyfrowej biblioteki.

Za pierwszą pozycję odpowiada ClockStone Software, które w 2020 roku postanowiło połączyć koncepcję Bridge Constructor z uniwersum The Walking Dead. Tytuł zebrał oceny na poziomie 72% i choć nie możemy tutaj mówić o wielkim hicie, to jednak na pewno warto sprawdzić, co wyszło z połączenia dwóch IP.

Ironcast jest starszą propozycją (premiera w 2015 roku), ale gra zgarnęła oceny na poziomie 75% – aktualnie najlepiej ocenioną wersją jest edycja na Nintendo Switcha z 2017 roku (80%). W tym wypadku deweloperzy ze studia Dreadbit Games zaproponowali strategię turową, która opiera się na rozgrywce znanej z serii Puzzle Quest. W pozycji zainteresowani mają okazję wskoczyć do mechów, a wydarzenia zostały osadzone w epoce wiktoriańskiej.

Epic Games potwierdziło również, że od 15 maja gracze pobiorą: Obduction oraz Offworld Trading Company. Tytuły będą dostępne przez tydzień.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych