Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2021 18:36
PS5 do góry nogami
1959V

Sony promuje PS5 ustawione do góry nogami. Wpadka Japończyków w reklamie PlayStation 5

Już nie tylko szef PlayStation ma problem z odpowiednim ustawieniem PS5. W najnowszej reklamie Sony słyszymy o „wspólnych przygodach”, które mężczyzna opowiada swojemu synowi, ale na materiale możemy dostrzec zabawny błąd Japończyków.

Jeszcze przed premierą PS5 miałem okazję publikować zdjęcia konsoli Sony i jeden ze znajomych zapytał mnie – skąd wiem jak ustawić konsolę? Pytanie wydawało mi się dziwne, ale jak się okazuje... Nie jest to taka łatwa sprawa.

Jak wiadomo Sony wrzuciło do pudełka podstawkę, która bardzo dokładnie określa, jak powinniśmy ustawić urządzenie – sprzęt został nawet specjalnie wyprofilowany, a na panelu pojawia się oznaczenie, gdzie mamy umieścić czarny element.

Nawet w tej sytuacji... Już wcześniej szef PlayStation źle zaprezentował PlayStation 5, a teraz identyczną wpadkę zaliczyło Sony. W reklamie PlayStation 5 widzimy, jak mężczyzna gra w God of War, a jego konsola jest ustawiona „do góry nogami”.

Jak wiadomo Hermen Hulst w swoim czasie usunął wiadomość, a później dodał nowe zdjęcie, na którym nie pokazywał już PlayStation 5. Sytuacja z reklamą wydaje się trudniejsza do poprawienia.

Źródło: Twitter: Nibellion, Sony

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 Sony