Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2021 18:25
What If...? plakat
759V

What If...? wygląda świetnie. Zwiastun pokazuje ekscytujące historie z MCU

Marvel zaprezentował pełny zwiastun „What If...?”, czyli najnowszego serialu animowanego, który pozwoli widzom przeżyć bardzo ciekawe, alternatywne historie. Już nawet na pierwszym plakacie widzimy Spider-Mana w płaszczu Doktora Strange'a oraz Gamorę w stroju Thanosa.

Marvel może teraz z dumą obserwować bardzo pozytywne reakcje na kolejne odcinki „Lokiego”, ale najwyższy czas na konkretną promocję następnej produkcji. Korporacja opublikowała właśnie pełny zwiastun „What If...?”, czyli animowanej produkcji, która przedstawi alternatywne historie ze znanymi bohaterami.

W „What If...?” zobaczymy znane postacie, ale nie możemy liczyć na ich klasyczne role. W tej wizji to Peggy Carter chwyciła za tarczę Kapitana Ameryki, Iron Man nie przypomina swojej widowiskowej wersji, a podczas opowieści zobaczymy także między innymi Doktor Strange'a, Killmongera czy też Thora.

Jak wiadomo „What If” to znana seria komiksów – pierwszy zeszyt opowiadający fanom zaskakujące wydarzenia zadebiutował już w 1977 roku. W następnych latach Marvel przedstawił wiele ciekawych wydarzeń, a już 11 sierpnia zadebiutuje pierwszy odcinek serialu.

Przeczytajcie naszą recenzję „Czarnej Wdowy” oraz opinię na temat pierwszego odcinka „Lokiego”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe serial trailer What If...?