Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2021 18:59
State of Play Sony PS5 PS4
2868V

State of Play pokaże nowe gry z PS5 i PS4. Oglądajcie z nami wydarzenie Sony

Jesteście gotowi na kolejne State of Play? Już dzisiaj Sony zaprosi graczy z całego świata, by mogli oni obserwować nowe produkcje zmierzające na PlayStation 5 i PlayStation 4. Na wydarzeniu nie zabraknie ciekawych pozycji – zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Sony jeszcze przed State of Play zapowiedziało, że na wydarzeniu nie zobaczymy między innymi Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok oraz firma nie zaprezentuje PlayStation VR nowej generacji. Na takie atrakcje przyjdzie jeszcze czas – korporacja według plotek szykuje duże wydarzenie na sierpień i podczas tej imprezy zobaczymy między innymi nową przygodę Kratosa.

Głównym punktem dzisiejszego State of Play jest prezentacja Deathloop – jak wiadomo pozycja Arkane Studios zadebiutuje 14 września na PlayStation 5 i PC. Microsoft nie ingerował w podpisaną wcześniej umowę, więc przynajmniej aktualnie tytuł nie zadebiutuje na Xboksach Series X|S.

Sony podczas State of Play skupi się także na tytułach third-party oraz mniejszych pozycjach – bardzo możliwe, że właśnie dzisiaj zobaczymy nowy shooter od twórców Predator: Hunting Grounds. Nie możemy jednak liczyć na najmocniejsze pozycja AAA od zespołów Sony.

Zamierzacie oglądać State of Play? Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 i będzie trwać około 30 minut.

Tagi: PlayStation PS4 ps5 Sony State of Play